Силовий мідний кабель ВВГ

Кабель ВВГ - сфера експлуатації

Найчастіше виріб використовують для електроустановок, електричних щитів. Найчастіше його зустрічають в стаціонарній прокладці освітлювальної або силової мережі, приєднання різного технологічного оснащення, під'єднання стаціонарних силових гнізд.

Іноді для певних умов експлуатації в пластик додають спеціальні добавки, що сприяють бездимного або горючості оболонки кабелю.

Кабелем живиться силові і розподільні щити. У них встановлюється електролічильники, авто вимикачі, реле, диференціальні автомати та інше обладнання. Також не виключено використання виробів при підключенні стаціонарних аварійних світильників.

Зустрічаються кабелю в комунально-господарської та промислової областях. Можлива їх експлуатація на об'єктах з підвищеним рівнем вологості. Популярна проводка і для використання в житлових будинках.

Прокладка кабелю активно здійснюється в будівельних спорудах, в кабельних лотках, естакадах, в блоках і коробах і металу і пластика або на відкритому повітрі, а також в місцях з мінімальною вібрацією.

Високий рівень захисту і конструктивні особливості кабелю, дозволяють використовувати продукцію за умови зниженої активності появи корозії. При необхідності слід упевнитися, що кабель не підпадає під вплив розтягуючих зусиль, він не деформований і не пошкоджений. Монтаж виробів можливий під нахилом, по вертикалі або горизонталі.

Як правильно підібрати кабель ВВГ

Будь-кабель ВВГ відрізняється довговічністю, надійністю і універсальністю.

Розрізняють два кольори кабелю: жовто-зелений - жила заземлення; синій - жила нульова. Якщо пристрій містить по квітам спрощує монтаж. Слід також зазначити, що під час експлуатації та зберігання, кабель ВВГ не повинен піддаватися зовнішньому впливу, різного роду згинах, розтягування. Все це може пошкодити зовнішню оболонку кабелю.

Якщо виріб прокладають в землі, його захищають від механічного впливу. Для цього використовують гофровану або технічну двошарову трубу, а також сигнальну стрічку з написом «Обережно кабель». Вона повинна перебувати на відстані півметра над кабелем. Використовують кабель, як в пучках, так і одинарно. Можлива кладка кабелю при температурі від -40 до + 50С.

Де купити кабель ВВГ?

Наші консультанти зможуть підібрати необхідний перетин кабелю для побутової проводки або для монтажу цілої трансформаторної підстанції. Грамотний підбір вироби - гарантія спокою і безпеки на довгі роки.

На сайті діють знижки нових і постійних покупців!

Зателефонуйте і оформите замовлення, і ви зрозумієте, що значить справжній сервіс. Замовлення буде доставлений в будь-яку точку країни в зручне для вас час.

Передзвоніть мені
Купити в один клік

Ваше замовлення:

Помилка