Для чого використовують провід ШВВП?

Провід марки ШВВП - це унікальний і універсальний продукт, який має широку сферу застосування, може експлуатуватися як в побуті, так і в промисловості.

переваги

Использование провода ШВВППріоритетно провід ШВВП використовують завдяки його стійкості і еластичності, витривалості до перепадів температури, невразливості до сонячних і ультрафіолетових променів, а також імунітету від утворення корозії, грибків і плісняви.

Варто зазначити що мінімальний радіус вигину, який допускається при експлуатуванні становить 5 діаметрів кабелю, а це досить високий показник серед усієї кабельно-провідникової продукції.

Також що важливо, дослідження показують, що ШВВП здатний витримувати більш 30 тисяч вигинів (при активному згинанні експлуатаційний період знижується до двох років).

Більш 20ти років тому проводилися температурні випробування, які підтвердили стійкість і невразливість, а також показали, що даний провід можна допускати в роботу в різних кліматичних умовах.

Техніко-експлуатаційні характеристики ШВВП

  1. провід розрахований для роботи при напрузі від 220 до 380 В з частотою 50 Гц;

  2. температурний діапазон експлуатування не нижче і не вище 40 градусів Цельсія;

  3. допустима температура нагріву жили не вище 70 градусів Цельсія;

  4. прокладка кабелю допускається при температурі середовища не нижче 10 і не вище 30 градусів Цельсія;

  5. протягом 15 хвилин провід здатний витримати граничну напругу до 2кВ;

  6. має мінімальний перетин жили 0,35 мм 2, максимальне - 6 мм 2;

  7. термін експлуатації від 6 до 15 років.

Популярне в нашому магазині:

Застосування (Сфера експлуатації)

Шнур вініл-вініловий плоский найчастіше використовують в якості електропровідниками, а також подовжувача, але завдяки його універсальності і широким технічним характеристикам це не єдина область його роботи.

Основним призначенням ШВВП все-таки є підключення побутової техніки (праски, бойлера, електрочайника, плойки, фена, кавоварки та інших), але допускається і застосування в якості електропроводки.

Важливо відзначити, що область застосування ПВС залежить від перетину з жили. Наприклад, шнур вініл-вініловий плоский має перетин 1 мм2 допускаю до монтажу освітлення, проте цей різновид не підходить для повноцінної установки електропроводки будинку, для цього потрібен шнур з великим рівнем розтину.

Експерти рекомендують ШВВП перетин жив якого не більше 2,5 мм2 використовувати тільки для системи електропостачання окремих кімнат.

Ідеальним в застосуванні ШВВП буде як підсвічування, наприклад, для вивіски магазину, або рекламного щита, білборда.

Завдяки своїй універсальності,Шнур з вінілової ізоляцією, в Вініловий оболонці, Плоский (саме так він розшифровується)підходить для роботи як в приватному будинку або квартирі, так і в складських приміщеннях і навіть в якості вуличного освітлення.

Провід екомендуют застосовувати на закритих ділянках, і в малодоступних місцях, де малоймовірне допустити його пошкодження.

Що важливо, кабель годиться для монтажу при будь-яких умовах: він ідеально лягає під штукатурку, так як має плоску форму, його легко приховати, також він спокійно лягати в кабельний канал, трубу або блок, крім цього його застосовують для побудови зовнішніх ліній.

На сайті нашого інтернет-магазину ви можете вибрати і придбати найбільш підходящу модифікацію кабелю ШВВП. В наявності ми маємо безліч моделей з різною кількістю жив.

Важливо !!! Ви повинні завжди усвідомлювати, що в залежності від того, який шнур для експлуатації ви придбаєте, залежить не тільки цілісність квартири, але і ваша безпека.

 
Передзвоніть мені
Купити в один клік

Ваше замовлення:

Помилка