Гофрoтруба

Гофра за найкращою ціною!

Гофра від провідних вітчизняних виробників, представлена в цьому розділі, для захисту електропроводів. Фото і опис допоможуть вирішити, яка саме гофротруба потрібна. Куплена у нас гофра, що використовується при прокладці проводів, відповідає загальноєвропейським стандартам.

Продаж - тільки цілими бухтамі. Ціна у грн з ПДВ.

Подбор по параметрам
Знайдено 4 товарів
Сортування по: Ціна Ціна
Оставьте номер - мы поможем
Оставьте номер - мы поможем
Залиште номер - ми допоможемо

Купити гофротрубу

Інтернет магазин «OASIS електрика» - це великий вибір не тільки кабельної продукції, а й інших супутніх товарів, які роблять монтаж електричних мереж швидким і безпечним. Ми пропонуємо гофротрубу різного діаметру і товщини, яка підходить для прокладки електричних мереж.

Гофротруба підходить для прихованого укладання електричних мереж в стінах, стелях, підлогах, а також для відкритого монтажу всередині приміщень без прямого впливу сонячних променів.

Гофротруба дозволяє провести безпечний монтаж завдяки тому, що не поширює горіння при виникненні замикання, має стійкість до вологи і старіння. Ці технічні властивості можливі завдяки виготовленню гофротруби з полівінілхлориду. Даний матеріал є стійким до займання і самостійно затухає у разі виникнення пожежі. Гофротрубу з полівінілхлориду можна використовувати в температурному режимі від -5 до +60 градусів Цельсія.

Гофротруба призначена для захисту кабелю від механічного впливу, що дозволяє використовувати для прокладки електричних мереж дешевший кабель. Труба з гофри спрощує швидкий монтаж, який можна провести без застосування складних інструментів. Швидкий монтаж дозволяє провести роботи акуратно, без зайвих витрат і подальших косметичних ремонтних робіт.

Крім того, можливе проведення якісного демонтажу прокладених мереж, зберігаючи технічні якості укладеного кабелю.

Інтернет-магазин «OASIS електрика» пропонує:

· Рентабельні ціни;

· Зручну і швидку доставку в будь-який регіон;

· Консультацію кваліфікованого фахівця.

Ми пропонуємо цікаві умови продажу для кожного клієнта. Наші ціни - найвигідніші в Україні. Фахівці інтернет-магазину допоможуть підібрати кабельну продукцію за необхідними Вам технічними параметрами.

Інтернет-магазин «OASIS електрика» пропонує цікаві умови співпраці для будівельних організацій, дилерів і торгових представників. Оформіть замовлення на нашому сайті, і ми доставимо будь-яку кількість необхідного товару в найкоротші терміни.

Інтернет-магазин спеціалізується на продажу кабельної продукції та супутніх аксесуарів. Ми гарантуємо високу якість продукції, наявність всіх необхідних сертифікатів і відповідність міжнародним стандартам.

Продукцію ми доставляємо у будь-яку точку України! З якого міста ви б не замовляли товар, ми його Вам привеземо. В основному, кабельну продукцію замовляють з таких міст: Київ і Київська область, Одеса (у нас там багато бізнес партнерів), Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Мелітополь, Маріуполь, Сімферополь, Вінниця , Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Рівне, Кіровоград, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Ужгород та з інших.

У нас найкраща ціна в Україні!

Завдяки прямій роботі з заводами, наша ціна - поза конкуренцією. Скачайте прайс і ви побачите, що ми - лідери на ринку не тільки за якістю товару, але і за його вартістю.

Передзвоніть мені
Купити в один клік

Ваше замовлення:

Помилка