Гофрoтруба

Гофра за найкращою ціною!

Гофра від провідних вітчизняних виробників, представлена в цьому розділі, для защітіти електропроводи. Фото і описи допоможуть вирішити, яка саме гофротруба потрібна. Використовувана при прокладці проводів гофра, куплена у нас, відповідає загальноєвропейським стандартам.

Продаж тільки цілими бухтамі.Цена в грн.с ПДВ

Подбор по параметрам
Знайдено 4 товарів
Сортування по: Ціна Ціна
Оставьте номер - мы поможем
Оставьте номер - мы поможем
Залиште номер - ми допоможемо

купити гофротрубу

Інтернет магазин «OASIS електрика» - це великий вибір не тільки кабельної продукції, а й інших супутніх товарів, які роблять монтаж електричних мереж швидким і безпечним. Ми пропонуємо гофротрубу різного діаметру і товщини, яка підходить для прокладки електричних мереж.

Гофротруба підходить для прихованої укладання електричних мереж в стінах, стелях, підлогах, а також для відкритого монтажу всередині приміщень без прямого впливу сонячних променів.

Гофротруба дозволяє провести безпечний монтаж, завдяки тому що ні поширює горіння при виникненні замикання, має стійкість до вологи і старіння. Всі ці технічні властивості стали можливими завдяки виготовленню гофротруби з полівінілхлориду. Даний матеріал є стійким до займання і самостійно затухає в разі виникнення пожежі. Гофротруба з полівінілхлориду може використовуватися в температурному режимі від -5 до +60 градусів Цельсія.

Гофротруба призначена для захисту кабелю від механічного впливу, що дозволяє використовувати для прокладки електричних мереж дешевший кабель. Труба з гофри спрощує швидкий монтаж, який можна провести без застосування складних інструментів. Швидкий монтаж дозволяє провести роботи акуратно, без зайвих витрат і подальших косметичних ремонтних робіт.

Крім того, можливе проведення якісного демонтажу прокладених мереж, зберігаючи технічні якості укладеного кабелю.

Інтернет магазин «OASIS електрика» пропонує:

· Рентабельні ціни;

· Зручну і швидку доставку в будь-який регіон;

· Дослідну консультацію кваліфікованого фахівця.

Ми пропонуємо цікаві умови продажу для кожного клієнта. Наші ціни - найвигідніші в Україні. Фахівці інтернет-магазину допоможуть підібрати необхідну кабельну продукцію по необхідним Вам технічними параметрами.

Інтернет-магазин «OASIS електрика» пропонує цікаві умови співпраці для будівельних організацій, дилерів і торгових представників. Оформіть замовлення на нашому сайті, і ми доставимо будь-яку кількість необхідного товару в найкоротші терміни.

Інтернет магазин спеціалізується на продажу кабельної продукції та супутніх аксесуарів. Ми гарантуємо високу якість пропонованої продукції, наявність всіх необхідних сертифікатів і відповідність міжнародним стандартам.

Нашу продукцію ми доставляємо в будь-яку точку України! Тому з якого міста ви б не замовляли товар, ми його Вам привеземо. В основному, кабельну продукцію замовляють з таких міст, як: Київ і київська область, автономна республіка Крим, Одеса (у нас там багато бізнес партнерів), Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Мелітополь, Маріуполь, Луганськ, Сімферополь, Вінниця , Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Рівне, Кіровоград, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Ужгород та в будь-яких інших містах.

У нас найкраща ціна в Україні!

Завдяки прямій роботі з заводами, наша ціна поза конкуренцією. Скачайте прайс і ви побачите, що ми лідери на ринку не тільки за якістю нашого товару, але і по його вартості.

 

Передзвоніть мені
Купити в один клік

Ваше замовлення:

Помилка