Кабель коаксіальний (TV)

Кабель коаксіальний з хвильовим опором 75 Ом, з мідною або обмідненою однодротовою жилою, з ізоляцією зі спіненого поліетилену. Кабель забезпечено екраном, накладеним на сердечник і додатковою опліткою-екраном з металевих дротів. Оболонка кабелю суцільна з ПВХ або поліетилену. Кабель може мати периферійний несучий трос у вигляді сталевої жили в поліетиленовій ізоляції.

Подбор по параметрам
Знайдено 2 товарів
Сортування по: Ціна Ціна
Оставьте номер - мы поможем
Оставьте номер - мы поможем
Залиште номер - ми допоможемо

Купити кабель коаксіальний

Телевізійна індустрія стрімко розвивається, з кожним роком відкриваючи нові можливості. Різноманітність моделей телевізорів, які включають в своє меню безліч функцій, а також великий вибір всіляких каналів і телевізійних проектів наповнюють життя комфортом і різноманітною інформацією.

Кабельне телебачення, можливість установки супутникової антени - все це було б неможливе без спеціальної кабельної продукції, яка створює цілу мережу.

Інтернет-магазин «OASIS електрика» - це величезний вибір спеціалізованої кабельної продукції. На нашому сайті Ви можете замовити кабель коаксіальний телевізійний від кращих виробників України.

Кабель коаксіальний - це спеціальний електричний провід, що складається з мідного провідника і екрану. Дана конструкція створена для того, щоб якісно передавати високочастотні сигнали. Кабель коаксіальний має широкий спектр використання:

· Для укладання мережі кабельного телебачення,

· В системах зв'язку і комп'ютерних мереж,

· Космічної та авіаційної галузі;

· В охоронних системах і багатьох інших сферах.

Кабель коаксіальний - це безпечний, практичний, зручний у використанні провід, який користується заслуженою популярністю завдяки простоті використання і високій якості передачі сигналів. Даний кабель телевізійний виготовляється таким способом, щоб захистити сигнал від можливих перешкод і виникнення коротких замикань. Міцна оболонка, що покрває кабель, дозволяє уникнути негативного впливу природних факторів і механічного впливу.

Інтернет-магазин «OASIS електрика» пропонує купити будь-яку кількість кабелю коаксіального за найбільш вигідними цінами.

Оформіть заявку на нашому сайті і фахівці інтернет-магазину:

· Нададуть професійну консультацію;

· Запропонують вигідні ціни і зручні умови оплати;

· Організовують швидку і якісну доставку в будь-який регіон України.

Інтернет-магазин «OASIS електрика» гарантує високу якість кабельної продукції і пропонує тільки сертифікований товар, який відповідає вимогам міжнародних стандартів і має необхідні дозвільні документи.

Ми пропонуємо цікаві умови співпраці для дилерів і будівельних компаній. Наші ціни приємно Вас здивують!

Нашу продукцію ми доставляємо в будь-яку точку України! Тому з якого міста ви б не замовляли товар, ми його Вам привеземо. В основному, кабельну продукцію замовляють з таких міст, як: Київ і Київська область, Одеса (у нас там багато бізнес партнерів), Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Мелітополь, Маріуполь, Сімферополь, Вінниця , Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Рівне, Кіровоград, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Ужгород та в будь-яких інших містах.

У нас найкраща ціна в Україні!

Завдяки прямій роботі з заводами, наша ціна - поза конкуренцією. Скачайте прайс і ви побачите, що ми - лідери на ринку не тільки за якістю товару, але і за його вартістю.

Передзвоніть мені
Купити в один клік

Ваше замовлення:

Помилка