Кабель NHXH

Подбор по параметрам
Знайдено 11 товарів
Сортування по: Ціна Ціна
Оставьте номер - мы поможем
Оставьте номер - мы поможем
Залиште номер - ми допоможемо

Купити кабель вогнестійкий зі складу

Заходьте на сторінку інтернет-магазину «OASIS електрика» - у нас завжди в наявності і під замовлення величезний вибір кабельної продукції та супутніх товарів, які дозволять якісно і безпечно провести монтаж електричних, телекомунікаційних мереж і мереж зв'язку.

На нашому сайті представлено широкий асортимент кабелю сигналізаційного кращих українських виробників. Даний вид кабелю використовують для прокладки телекомунікаційних мереж, на телефонних станціях, комутаторах, а також при монтажі охоронних систем. Головною умовою монтажу будь-яких мереж, в яких використовується кабельна продукція, є безпека і довговічність застосовуваного кабелю. Ми гарантуємо, що запропонована на сайті продукція відповідає всім вимогам з безпеки.

Кабель сигналізаційний складається з мідної жили, з ізоляцією і зовнішньою оболонкою з полівінілхлориду. Полівінілхлорид відрізняється високими протипожежними властивостями, так як важко загоряється при виникненні короткого замикання і має властивість самостійно затухати. Екран з алюмінієвої фольги дозволяє домогтися чіткого безперебійного сигналу без перешкод і втрат.

Кабель сигналізаційний має міцну надійну оболонку, що дозволяє укладати його як в сухих, так і у вологих приміщеннях. Температурний режим використання кабелю - від -20 до +70 градусів Цельсія.

Інтернет-магазин «OASIS електрика» - це можливість купити необхідну кількість кабелю в найкоротші терміни. Ви завжди можете оформити заявку на нашому сайті або зателефонувати нашому менеджеру, і ми забезпечимо якісний сервіс і швидку доставку в будь-який регіон України.

Інтернет-магазин «OASIS електрика» - це можливість:

· Купити кабельну продукцію за найбільш вигідними цінами;

· Швидко і зручно провести оплату;

· Отримати професійну консультацію щодо запропонованої продукції, її технічних характеристик і використання в кожному конкретному випадку;

· Придбати якісну сертифіковану продукцію, виготовлену в чіткій відповідності з ГОСТами і технічними умовами.

Ми пропонуємо вигідні умови для кожного клієнта. У нас завжди діють цікаві пропозиції з приємними цінами для будівельних компаній, підприємств, які спеціалізуються на укладанні різноманітних кабельних мереж, торгових представників і дилерів.

Нашу продукцію ми доставляємо в будь-яку точку України! Тому, з якого міста ви б не замовляли товар, ми його Вам привеземо. В основному, кабельну продукцію замовляють з таких міст, як: Київ і Київська область, Одеса (у нас там багато бізнес партнерів), Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Мелітополь, Маріуполь, Сімферополь, Вінниця , Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Рівне, Кіровоград, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Ужгород та в будь-яких інших містах.

У нас найкраща ціна в Україні!

Завдяки прямій роботі з заводами, наша ціна поза конкуренцією. Скачайте прайс і ви побачите, що ми лідери на ринку не тільки за якістю нашого товару, але і по його вартості.

Передзвоніть мені
Купити в один клік

Ваше замовлення:

Помилка