Все для монтажу

Інтернет-магазин «OASIS електрика» - реальна можливість купити високопрофесійну кабельну продукцію і супутні аксесуари за найвигіднішими цінами в Україні.

На нашому сайті - широкий вибір електротоварів і аксесуарів для монтажу. У тому числі - установчі коробки.

Установчі коробки - невід'ємна складова при будь-якому монтажі електропроводки. Вони дозволяють швидко, надійно і, головне, безпечно провести монтажні роботи, захистити вузли від пилу і бруду, проникнення вологи.


Подбор по параметрам
Знайдено 32 товарів
Сортування по: Ціна Ціна
Оставьте номер - мы поможем
Оставьте номер - мы поможем
Залиште номер - ми допоможемо
Коробка розподільна 85х85х40 Schneider Electric Коробка розподільна 85х85х40 Schneider Electric
В наявності
Колір: Білий
Ціна 50.40 грн./шт.

Ми пропонуємо різноманітні коробки:

  • установчі під гіпс, цеглу, бетон;
  • розподільчі;
  • монтажні під гіпс, гіпсокартон, цеглу, бетон;
  • підрозетники глибокі.

Дану продукцію виготовлено з високоякісного матеріалу і призначено для правильного укладання і розгалуження різного кабелю. У більшості випадків всі види коробок укомплектовано кришкою, яка захищає вміст від бруду, пилу і вологи.

Кожен вид коробки розроблено для певного виду монтажних робіт, що дозволяє максимально швидко і надійно встановити елементи електричної мережі. Наприклад, коробки для установлювання у гіпсокартон оснащено спеціальними монтажними вусиками.

Коробки установчі відрізняються діаметром і глибиною, можуть мати кілька секцій, що значно спрощує монтаж. Також ми пропонуємо коробки спеціально для розеток. Вся кабельна продукція та супутні товари мають необхідні сертифікати якості та повністю відповідають всім стандартам ГОСТу, ТУ і вимогам пожежної безпеки.

Інтернет-магазин «OASIS електрика» - це спеціалізований сайт, який пропонує великий асортимент кабельної продукції для проведення швидкого і якісного монтажу.

Інтернет-магазин професійної кабельної продукції - це можливість:

  • вибрати необхідну кількість кабельної продукції;
  • отримати професійну консультацію менеджера;
  • придбати товар за найвигіднішими цінами;
  • швидко отримати товар в будь-якій точці України.

Ми пропонуємо індивідуальне рішення для кожного клієнта. Зателефонуйте нашому менеджеру або замовте товар на сайті, і ми вирішимо всі організаційні питання в найкоротші терміни.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці будівельні компанії, які займаються проведенням електромонтажних робіт будь-якої складності, дилерів і торгових представників.

Передзвоніть мені
Купити в один клік

Ваше замовлення:

Помилка