Металорукав

Металорукав являє собою гнучкий трубопровід і призначений для захисту електричних проводів і кабелів від механічних пошкоджень, негативного впливу навколишнього середовища, а також створення захисного екрана від електро- і радіоперешкод.

Подбор по параметрам
Знайдено 11 товарів
Сортування по: Ціна Ціна
Оставьте номер - мы поможем
Оставьте номер - мы поможем
Залиште номер - ми допоможемо

Купити металорукав

Правильно обраний кабель - це основа безпечної і довговічної роботи електричних мереж. Однак не менш важливим при укладанні електричних та телефонних мереж є металлорукав, що забезпечує надійний захист будь-якого виду кабелю, проводів, з'єднувальних шнурів.

Металорукав - надійний захист електропроводів, ефективно протидіє впливу навколишнього середовища.

Інтернет-магазин «OASIS електрика» пропонує великий вибір кабельної продукції та різних аксесуарів для швидкого і якісного монтажу. На нашому сайті Ви можете придбати металорукав, який не тільки надасть необхідний захист від механічного впливу, але і дозволить уникнути радіо- і електропомех.

Металорукав володіє хорошою гнучкістю і дозволяє захищати особливо важливі вузли. Оболонка з полівінілхлориду дозволяє використовувати металорукав в сухих і вологих приміщеннях, захищаючи кабель від пилу і ультрафіолету.

Металорукав - гнучкий трубопровід, який створено для більш якісного та безпечного монтажу електропроводки, в тому числі у важкодоступних місцях.

Оболонка металорукава повинна бути не тільки гнучкою, але і герметичною. Саме цей технічний показник забезпечує високий рівень захисту лежачого в середині кабелю або проводу. Дані властивості дозволяють використовувати його в широкому температурному діапазоні.

Крім того, металорукав:

·забезпечує підвищену пожежну безпеку;

·збільшує термін служби прокладеної мережі;

·гарантує максимальний захист від пошкоджень механічними діями, в тому числі від шкоди, що завдається гризунами.

Інтернет-магазин «OASIS електрика» - це можливість:

· Якісного сервісу;

· Придбання товару за найвигіднішими цінами;

· Швидкого отримання замовленої продукції в будь-якому регіоні України.

Наш інтернет-магазин працює з надійними постачальниками, які повністю гарантують якість продукції, що поставляється кабельної продукції та додаткових аксесуарів. Представлена продукція має всі необхідні сертифікати і дозвільні документи, і відповідає вимогам міжнародних стандартів.

Зателефонуйте нашому менеджеру або оформіть заявку на сайті, і ми вирішимо всі організаційні питання в найкоротші терміни. У нашому інтернет-магазині завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта, окремі умови для компаній, які займаються будівництвом і електромонтажними роботами, а також дилерами.

Нашу продукцію ми доставляємо в будь-яку точку України! Тому з якого міста ви б не замовляли товар, ми його Вам привеземо. В основному, кабельну продукцію замовляють з таких міст, як: Київ і Київська область, Одеса (у нас там багато бізнес партнерів), Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Мелітополь, Маріуполь, Сімферополь, Вінниця , Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Рівне, Кіровоград, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Ужгород та з будь-яких інших міст.

У нас найкраща ціна в Україні!

Завдяки прямій роботі з заводами, наша ціна поза конкуренцією. Скачайте прайс і ви побачите, що ми - лідери на ринку не тільки за якістю нашого товару, але і за його вартістю.

Передзвоніть мені
Купити в один клік

Ваше замовлення:

Помилка