Вита пара (UTP, FTP)

Тут представлені основні різновиди комп'ютерного кабелю: UTP неекранованакручена параі FTP екранованакручена пара. Фото і детальний опис допоможуть визначитися з вибором. Купуючи кабель комп'ютерний в нашій компанії можна з економити реальні гроші.

Подбор по параметрам
Знайдено 6 товарів
Сортування по: Ціна Ціна

Без комп'ютера сьогодні ми не уявляємо своє життя. Комп'ютерна техніка була створена для спрощення багатьох робочих процесів, однак, крім офісної та виробничої роботи, дана апаратура знайшла використання і в домашніх умовах. Комп'ютерні мережі - це величезний світ інформації, розваг, спілкування та багато іншого. Але без якісного і безпечного проведення передача інформації за допомогою комп'ютерних мереж була б неможливою.

Інтернет-магазин «OASIS електрика» пропонує величезний вибір кабельної продукції, яка задовольнить будь-якого покупця. Наш інтернет-магазин спеціалізується на продажу кабельної продукції для всіх видів електромонтажних робіт і інших цілей.

У нас великий вибір комп'ютерного кабелю - кручена пара, яка є універсальним рішенням для побудови дротових локальних мереж.

Вита пара - це кабель з сердечником з 4 пар скручених провідників, з струмопровідної жилою з мідної тонкого дроту, кожна пара має колірну ідентифікацію.

Даний кабель використовується для передачі сигналів, тому його якість впливає на багато процесів. Даний кабель повинен бути забезпечений не тільки від фізичного впливу - води, сонячного світла, газу, механічних пошкоджень, а й зовнішнього і внутрішнього електромагнітного впливу, захищаючи передаються сигнали від перешкод.

Представлений на нашому сайті кабель - вита пара, повністю відповідає всім стандартам якості, має всю необхідну дозвільну документацію і необхідні сертифікати. Ми працюємо тільки з надійними постачальниками, які гарантують високу якість продукції, що виготовляється.

Інтернет-магазин «OASIS електрика» пропонує цікаві цінові рішення для кожного клієнта. Ми знаходимо індивідуальне рішення і допомагаємо зробити правильний вибір при підборі кабельної продукції.

Інтернет магазин «OASIS електрика» - це можливість:

  • · Вибрати необхідну саме Вам продукцію;
  • · Придбати кабель за найбільш вигідними цінами;
  • · Вибрати зручний варіант оплати;
  • · Отримати швидку і зручну доставку в будь-який регіон України.

Замовте необхідний кабель на сайті, і наші менеджери зв'яжуться з Вами в найкоротші терміни. В інтернет-магазині «OASIS електрика» - будь-яка кількість кабельної продукції вигідно і швидко! Телефонуйте, «гарячі» умови для будівельних компаній і дилерів!

Нашу продукцію ми доставляємо в будь-яку точку України! Тому з якого міста ви б не замовляли товар, ми його Вам привеземо. В основному, кабельну продукцію замовляють з таких міст, як: Київ і київська область, автономна республіка Крим, Одеса (у нас там багато бізнес партнерів), Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Мелітополь, Маріуполь, Луганськ, Сімферополь, Вінниця , Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Рівне, Кіровоград, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Ужгород та в будь-яких інших містах.

У нас найкраща ціна в Україні!

Завдяки прямій роботі з заводами, наша ціна поза конкуренцією. Скачайте прайс і ви побачите, що ми лідери на ринку не тільки за якістю нашого товару, але і по його вартості.

 

Передзвоніть мені
Купити в один клік

Ваше замовлення:

Помилка