Кручена пара (UTP, FTP)

Тут представлені основні різновиди комп'ютерного кабелю: UTP неекранована кручена пара і FTP екранована кручена пара. Фото і детальний опис допоможуть визначитися з вибором. Купуючи кабель комп'ютерний в нашій компанії, можна зекономити гроші.

Подбор по параметрам
Знайдено 6 товарів
Сортування по: Ціна Ціна

Без комп'ютера сьогодні ми не уявляємо життя. Комп'ютерну техніку було створено для спрощення багатьох робочих процесів. Однак, крім офісної та виробничої роботи, дана апаратура знайшла використання і в домашніх умовах. Комп'ютерні мережі - це величезний світ інформації, розваг, спілкування та багато іншого. Але без якісного і безпечного проведення передача інформації за допомогою комп'ютерних мереж була б неможливою.

Інтернет-магазин «OASIS електрика» пропонує величезний вибір кабельної продукції, яка задовольнить будь-якого покупця. Наш інтернет-магазин спеціалізується на продажу кабельної продукції для всіх видів електромонтажних робіт і інших цілей.

У нас великий вибір комп'ютерного кабелю кручена пара, який є універсальним рішенням для побудови дротових локальних мереж.

Вита пара - це кабель з сердечником з 4 пар скручених провідників, з струмопровідної жилою з мідного тонкого дроту, кожна пара має колірну ідентифікацію.

Даний кабель використовується для передачі сигналів, його якість впливає на багато процесів. Кабель повинен бути захищенний не тільки від фізичного впливу - води, сонячного світла, газу, механічних пошкоджень, а й від зовнішнього і внутрішнього електромагнітного впливу, захищаючи передаються сигнали від перешкод.

Представлений на нашому сайті кабель - вита пара, повністю відповідає всім стандартам якості, має всю необхідну дозвільну документацію і необхідні сертифікати. Ми працюємо тільки з надійними постачальниками, які гарантують високу якість продукції.

Інтернет-магазин «OASIS електрика» пропонує цікаві цінові рішення для кожного клієнта. Ми знаходимо індивідуальне рішення і допомагаємо зробити правильний вибір при підборі кабельної продукції.

Інтернет магазин «OASIS електрика» - це можливість:

  • · Вибрати необхідну саме Вам продукцію;
  • · Придбати кабель за найбільш вигідними цінами;
  • · Вибрати зручний варіант оплати;
  • · Отримати швидку і зручну доставку в будь-який регіон України.

Замовте необхідний кабель на сайті, і наші менеджери зв'яжуться з Вами в найкоротші терміни. В інтернет-магазині «OASIS електрика» - будь-яка кількість кабельної продукції вигідно і швидко! Телефонуйте, тут «гарячі» умови для будівельних компаній і дилерів!

Нашу продукцію ми доставляємо в будь-яку точку України! З якого міста ви б не замовляли товар, ми його Вам привеземо. В основному, кабельну продукцію замовляють з таких міст, як: Київ і Київська область, Одеса (у нас там багато бізнес-партнерів), Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Мелітополь, Маріуполь, Сімферополь, Вінниця , Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Рівне, Кіровоград, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Ужгород та інших міст.

У нас найкраща ціна в Україні!

Завдяки прямій роботі з заводами, наша ціна - поза конкуренцією. Скачайте прайс і ви побачите, що ми є лідерами на ринку не тільки за якістю товару, але і за його вартістю.

Передзвоніть мені
Купити в один клік

Ваше замовлення:

Помилка