КАБЕЛЬ МІДНИЙ

Електричні комунікації - основа всіх інженерних систем житлових, офісних, виробничих приміщень. Правильне і безпечне функціонування електричних мереж - це гарантія комфортного проживання та плідної роботи приладів.


Подбор по параметрам
Знайдено 238 товарів
Сортування по: Ціна Ціна
Оставьте номер - мы поможем
Оставьте номер - мы поможем
Залиште номер - ми допоможемо
Кабель ВВГ 2х1.5
круглий кабель
Кабель ВВГ 2х1.5
Під замовлення 1-3 дні
Ціна 19.48 грн./м.

Кабель мідний ВВГ-Пнгд

Інтернет-магазин «OASIS електрика» - це спеціалізований сервіс, який пропонує велику кількість кабельної продукції для проведення різних електромонтажних робіт, приєднання побутової техніки, електроінструменту, офісної техніки та інших електроприладів до електричних мереж.

Ми пропонуємо високоякісний кабель ВВГ-ПНГД українського виробництва - завжди в наявності і під замовлення.

ВВГ-ПНГД - універсальний кабель з мідними жилами, який завдяки полівінілхлоридній ізоляції не поширює горіння.

Даний вид ізоляції і оболонки дозволяє не тільки уникнути поширення вогню в разі замикання, а й захищає мідну жилу від вологи і грибка. Тому даний кабель може бути укладено як в сухих житлових та виробничих приміщеннях, так і в умовах підвищеної вологості. Кабель може також використовуватися для прокладки на відкритому повітрі, в електроблоках, естакадах і інших об'єктах, дозволяючи уникати коротких замикань при попаданні вологи.

Температурний режим використання кабелю ВВГ-ПНГД - від -30 до +50 градусів Цельсія.

Інтернет-магазин «OASIS електрика» пропонує високоякісну кабельну продукцію від надійних постачальників, яка має всі необхідні сертифікати та дозволи.

Спеціалізований Інтернет-магазин «OASIS електрика» - це можливість купити якісний, довговічний, надійний кабель за рентабельною ціною. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, наші висококваліфіковані фахівці допоможуть підібрати необхідний варіант кабелю в кожній конкретній ситуації.

Інтернет-магазин «OASIS електрика» - це можливість придбати кабельну продукцію:

  • високої якості;
  • за найвигіднішими цінами;
  • з гарантовано швидкою доставкою у будь-яку точку країни.

Замовте необхідну кількість кабелю на нашому сайті, і наші консультанти зв'яжуться з Вами негайно. Ми допоможемо з вибором початківцям-електрикам і запропонуємо вигідну співпрацю для досвідчених фахівців. Наш інтернет-магазин пропонує вигідні умови покупки для торгових представників і будівельних компаній.

Передзвоніть мені
Купити в один клік

Ваше замовлення:

Помилка