Кабель трижильний

Подбор по параметрам
Знайдено 50 товарів
Сортування по: Ціна Ціна
Оставьте номер - мы поможем
Оставьте номер - мы поможем
Залиште номер - ми допоможемо
Кабель ВВГ 3х1,5
круглий кабель
Кабель ВВГ 3х1,5
Під замовлення 1-3 дні
Ціна 24.42 грн./м.
Кабель ВВГ 3х2,5
круглий кабель
Кабель ВВГ 3х2,5
Під замовлення 1-3 дні
Ціна 37.70 грн./м.
Кабель ВВГ 3х4
круглий кабель
Кабель ВВГ 3х4
Під замовлення 1-3 дні
Ціна 59.98 грн./м.
Кабель ВВГ 3х6
круглий кабель
Кабель ВВГ 3х6
Під замовлення 1-3 дні
Ціна 107.25 грн./м.

Кабель трижильний мідний

Сучасна електропромисловість має широкий асортимент різного роду кабелів. І кожен з цих видів призначено для вирішення певного кола завдань.  

Кабель, який має мідні жили – незмінний компонент надійних електромереж, які систематично відчувають інтенсивні навантаження. 

Застосування

Як і більшість мідних кабелів, трижильний використовується для передачі і розподілу електроенергії. Його застосовують в стаціонарних та мобільних мережах освітлення; для фіксованого підключення пристроїв, навіть при екстремальних умовах; нестаціонарного приєднання машин і механізмів.

Крім цього, мідний трижильний кабель використовують для створення ланцюгів управління різними механізмами. Також він експлуатується в роботі пожежних систем. До того ж, трижильний мідний кабель може використовуватися для передачі сигналів від датчиків вимірювання до блоків вимірювання і контролю (рівень частотності до 1 МГц).

Варто зазначити, що трижильний мідний кабель допускається до експлуатації на суднах. Крім цього, різновид кабелю може функціонувати в міжприборних та міжблочні монтажах.

Температурний діапазон експлуатації кабелю мідного з трьома жилами - від –60°З до +600°С. Допустимий рівень напруги при використанні до 10 кВ частотою до 50 Гц.

Переваги

1. Мідний трижильний кабель можна використовувати на виробництві з високим температурним діапазоном.

2. Цей різновид кабелю має тривалий термін роботи.

3. Може використовуватися в місцях з високим рівнем небезпеки пошкодження кабелю, а також на рухомих грунтах.   

Характеристики

Кабель складається з зовнішньої оболонки, внутрішньої ізоляції, екрануючих або бронюючих компонентів і, безпосередньо, провідника.

Кожна жила має певний колір ізоляції, що дозволяє легко монтувати і, при необхідності, ремонтувати проводку. Ізоляцію жил виконують з просоченого кабельного паперу, гуми, полівінілхлоридного пластикату, поліетилену, полімерних композицій або термопластичних еластомерів.

Інтернет-магазин OASIS електрика™ представляє велику кількість доступної на ринку кабельно-провідникової продукції з міді. Мідний кабель або провід ви можете замовити за вигідною для вас ціною, зробивши вибір унашому онлайн-каталозі і оформивши доставку в будь-який регіон країни.

Варто зазначити, що ми продаємо товар як оптом, так і вроздріб. Це дає можливість купувати продукцію не тільки великим виробництвам, а й для особистого вживання. Звертайтеся, і ми з радістю допоможемо вам зробити правильний вибір.

Передзвоніть мені
Купити в один клік

Ваше замовлення:

Помилка