кабель ВВП

Світло - це життя! А всілякі побутові електричні прилади роблять наш побут більш простим і насиченим. Інтернет-магазин «OASIS Електрика» спеціалізується на продажу кабельної продукції різного призначення. На нашому сайті Ви завжди зможете підібрати необхідну продукцію за рентабельною ціною.


Подбор по параметрам
Знайдено 27 товарів
Сортування по: Ціна Ціна
Кабель ВВП-1 2Х1,0 Одескабель Кабель ВВП-1 2Х1,0 Одескабель
Під замовлення 1-3 дні
Ціна 16.59 грн./м.
Кабель ВВП-1 2Х4,0 Одескабель Кабель ВВП-1 2Х4,0 Одескабель
Під замовлення 1-3 дні
Ціна 54.07 грн./м.
Кабель ВВП-1 2 Х 6,0 Одескабель Кабель ВВП-1 2 Х 6,0 Одескабель
Під замовлення 1-3 дні
Ціна 77.57 грн./м.
Кабель ВВП-1 3Х1,0 Одескабель Кабель ВВП-1 3Х1,0 Одескабель
Під замовлення 1-3 дні
Ціна 23.86 грн./м.
Оставьте номер - мы поможем
Оставьте номер - мы поможем
Залиште номер - ми допоможемо

Кабель ВВП

Залиште заявку на нашому сайті або зв'яжіться з нашим менеджером, і ми підберемо максимально вигідне індивідуальне рішення для вас.

Кабель, придбаний в інтернет-магазині "OASIS Електрика" - це можливість виконати будь-які електромонтажні роботи у відповідності з діючими вимогами, які забезпечують безпечний монтаж і безперебійну роботу електрообладнання.

Кабель ВВП використовується не тільки для підключення побутових приладів до мережі, але і для монтажу електричної проводки в житлових і офісних приміщеннях. Даний провід підходить для монтажу електричних мереж в сухих і вологих приміщеннях.

ВВП містить мідні жили, ізольовані полівінілхлоридної оболонкою, які розташовуються паралельно. Ізоляція не підлягає горінню і, відповідно, не може стати причиною загоряння. Провід має великий діапазон робочої температури від - 50 до +70 градусів Цельсія.

Якісний кабель - це гарантія безпеки Вашого будинку або офісу, тому від правильного вибору кабелю для розміщення електричних мереж або приєднання електричних приладів до електромережі залежить пожежна безпека і довговічність роботи всієї електричної мережі будь-якого житлового або виробничого об'єкта.

Інтернет-магазин «OASIS Електрика» пропонує великий вибір якісної сертифікованої продукції, яка поставляється надійними постачальниками. Ми гарантуємо високу якість кабельної продукції та повну її відповідність міжнародним стандартам.

Інтернет-магазин «OASIS Електрика» - це можливість придбати якісну, вигідну і довговічну продукцію.

Ми пропонуємо:

  • висококласний сервіс;
  • можливість отримання професійної консультації;
  • швидку доставку у будь-яку точку України.

Компанія «OASIS Електрика» працює з юридичними і фізичними особами, здійснюючи продаж будь-якої кількості кабельної продукції. Ми пропонуємо цікаві умови для будівельних організацій і торгових представників (дилерів).

Передзвоніть мені
Купити в один клік

Ваше замовлення:

Помилка